اخبار خودرو اخبار خودرو

صفحه کلاچ یک قطعه مصرفی است و دیر یا زود به اتمام می رسد که موارد زیر عمر آن را کمتر می کن

۲۶ مهر ۱۳۹۶
حرکت به سمت خودروهای الکتریکی در حال سوپرشارژ شدن است. پس از اینکه تسلا با هدایت مدیر کاریزماتیک خود، «ایلان ماسک» جنبش خودروهای الکتریکی مدرن را به راه انداخت، دیگر خودروسازان سنتی هم آینده کاریشان را وابسته به الکترون‌ها یافتند.

۲۴ مهر ۱۳۹۶
مدل جديد اسپورت مجموعه اى از ويژگى هاى جذاب را دارد كه با قيمت مناسب نسبت به رقباى خود خودروى بسيار مناسبى است.

۲۴ مهر ۱۳۹۶
نسل جدید بی‌ام‌و X3، با سفارش آپشن‌های فراوان آن، قیمتی بیش از ۷۰ هزار دلار خواهد داشت؛ این کراس‎اور لوکس، اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

۲۲ مهر ۱۳۹۶
اصطلاح روغن‌سوزی ازجمله واژه‌هایی است که به‌ویژه در خودروهایی با کارکرد بالا می‌شنویم.

۲۲ مهر ۱۳۹۶
این سوپرکشتی تفریحی از دو موتور  V12  بهره برده که با استفاده از ژنراتور های تامین برق موتور الکتریکی، سر و صدای کمتری نیز تولید میکند .

۱۹ مهر ۱۳۹۶
شاید شما مسیرهای ناهموار را با خودروهایی مانند  Jeep Wrangler  و تویوتا لندکروزر طی نکنید! در این صورت پیشنهاد ما به شما شاسی‌بلند کمپانی رضوانی است .

۱۹ مهر ۱۳۹۶
در دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران، بزودی شاهد خواهیم بود که برخی برندها به صورت مستقیم وارد نمایشگاه های خودرو ایران می شوند و نماینده داخلی آن ها، آنچنان در حضورشان دخیل نیست .

۱۸ مهر ۱۳۹۶
بیشتر از 100هزار پلاک دیجیتالی هوشمند به زودی و در سال بعد در آمریکا مورد استفاده قرارخواهند گرفت.

۱۶ مهر ۱۳۹۶
این خودرو برای اولین بار در نمایشگاه خودرویی توکیو 2017 در 25 اکتبر به نمایش درخواهد آمد.

۱۶ مهر ۱۳۹۶
مزدا 6 به زودی قرار است رقابتی سفت و سخت را با هوندا آکورد 2018 شروع کند، از این رو کمپانی مزدا مجموعه ای از به روز رسانی های مختلف را برای این سدان زیبا این خودرو که فروش آن از اکتبر آغاز می شود، برخی تجهیزات استاندارد و همچنین چندین آپشن جدید به همراه خواهد داشت.

۱۵ مهر ۱۳۹۶
دانشمندان اخیرا طی تحقیقاتی زیادی که انجام داده‌اند، پی برده‌اند که بین هرچیزی که متعلق به یک فرد است و شخصیت او روابط مستقیمی وجود دارد.

۱۵ مهر ۱۳۹۶