اخبار خودرو اخبار خودرو

قيمت بنزين يكي از جذاب‌ترين موضوعاتي است كه هر ساله با ارايه لايحه بودجه توسط دولت به مجلس شوراي اسلامي مورد توجه خاص قرار مي‌گيرد.

۲۱ آذر ۱۳۹۶
موسسه CarMD که معمولا به تحقیق و جمع آوری اطلاعات پیرامون پیشرانه‌ها می‌پردازد و شاخص سلامت اتومبیل‌های مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهد، اخیرا نتیجه آخرین تحقیقات خود را منتشر کرده است.

۲۱ آذر ۱۳۹۶
ب ام و سری۵ جدید بر اساس گزارش ها و نتایج بررسی ها، امن ترین خودرو سال شناخته می شود

۲۰ آذر ۱۳۹۶
 عبور از چراغ زرد راهنمایی و رانندگی همانند عبور از چراغ قرمز ممنوع و در صورت عبور رانندگان علاوه بر جریمه 2 میلیون ریالی نمره منفی نیز به آنان تعلق می گیرد .

۲۰ آذر ۱۳۹۶
آمار تولید خودرو طی ۸ ماهه امسال نشان می‌دهد با گذشت ۶ ماه از افتتاح خط تولید پژو ۲۰۰۸ در ایران‌ خودرو، این محصول هنوز به تولید نرسیده است.

۱۹ آذر ۱۳۹۶
تكان خوردن و لرزش در هنگام رانندگى در يك خودرو مى تواند بر اثر مشكل در استرات، كمك فنرها، يا ساييدگى تايرها باشد. با چك كردن باد تايرها ابهام زدايى را شروع كنيد .

۱۹ آذر ۱۳۹۶
برخی از رانندگان عادت دارند برای روشن کردن خودرو ابتدا پدال کلاچ را فشار می‌دهند و بعد خودرو را استارت می‌زنند

۱۸ آذر ۱۳۹۶
در مراسم اهدای آخرین مدل خودروهای ۲۰۱۸ آئودی به باشگاه‌های فوتبال، ستاره‌های بارسلونا پشت فرمان این خودروها نشستند.

۱۸ آذر ۱۳۹۶
امروز بالاخره پس از گذشت پنج سال از معرفی کانسپت اوروس، لامبورگینی از نسخه تولیدی و نهایی این شاسی‌بلند رونمایی کرد.

۱۴ آذر ۱۳۹۶
سال گذشته در اولین نمایشگاه خودرو تهران یک شرکت ایرانی برند روسی را به بازدیدکنندگان معرفی کرد و قرار بود و پیکاپ و شاسی بلند این نشان روسی در ایران مونتاژ شود

۱۳ آذر ۱۳۹۶
مزدا می‌گوید سدان مزدا 6 جدید بازمهندسی شده اما با نگاه به این سدان پرچم‌دار می‌فهمیم که تفاوت زیادی نسبت به مدل قبلی وجود ندارد

۱۳ آذر ۱۳۹۶
یک خودروی برقی کوچک و پیشرفته در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس رونمایی خواهد شد

۱۱ آذر ۱۳۹۶